KONST / Litografier / Färglitografi 8862170
nr 886 2170
Färglitografi
Marie-Louise Ekman (f. 1944), signerad Marie-Louise De Geer Bergenstråhle, 215/245, 1976, motivet: 58x85
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:47:36
1.800 kr
3.000 kr
2.000 kr
2.400 kr
3.400 kr
4.200 kr